Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (68) 036-67-77
+380 (99) 036-67-77

Послуга/Оренда компресора CompAir C50, фото 2
Послуга/Оренда компресора CompAir C50, фото 2
Послуга/Оренда компресора CompAir C50, фото 2
Опис
Інформація для замовлення

Оренда або послуга компресора CompAir C50

 

Переваги оренди компресора

Оренда компресора в багатьох випадках є вигідною формою володіння майном, ніж його придбання. Основні її плюси:

  • Немає потреби в придбанні дорогого обладнання, тобто виведення з обігу чималих коштів, а часто й взяття банківського кредиту на купівлю.
  • Немає витрат на технічне об'єднання. Гвинтовий компресор із дизельним приводом — це складний технічний пристрій, що вимагає регулярного сервісу — необхідно регулярно міняти оливу, сальники, повітряний, паливний фільтр тощо. Також дизельний привод вимагає ретельного підбору різновидів палива залежно від сезону, використання спеціальних присадок тощо. Крім витрат на витратні матеріали, у цьому пункті треба врахувати витрати на оплату відповідного технічного персоналу.
  • Немає витрат на зберігання агрегату. Не бажано постійне перебування його просто неба, де компресор буде піддаватися впливу несприятливих впливів (дощ, сніг, великі перепади температур). Йому необхідне спеціально обладнане приміщення (принаймні з вентиляцією, щоб не утворювати конденсат). Інакше агрегат почне іржавіти, його гумові ущільнення швидко вийдуть із ладу, як і елементи електричної частини. До витрат на зберігання треба віднести й витрати на охорону. Для компаній, які не мають таких приміщень, це буде великою проблемою.
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner