Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (68) 036-67-77
+380 (99) 036-67-77

Занурення шпунта, фото 2
Занурення шпунта, фото 3
Занурення шпунта, фото 2
Занурення шпунта, фото 2
Занурення шпунта, фото 3
  • Занурення шпунта, фото 2
  • Занурення шпунта, фото 3
  • Занурення шпунта, фото 4
  • Занурення шпунта, фото 5
Опис
Інформація для замовлення

Технології занурення шпунта Ларшена

 

Шпунт Ларшена використовується в промисловому будівництві впродовж понад сотні років. Компактний профіль з округлими крайками у формі жолоба являє собою металеву злив для зміцнення різноманітних будівельних конструкцій, що перевищують її в багато разів. Шпунти надійно з'єднуються замками, забезпечуючи герметичність, а стійкість до корозії та міцність робить їх незамінним елементом у будівництві.

Для забивання шпунтів використовуються різні технології, як-от:

  • Вібраційний та віброударний способи

Шпунтова огорожа такими способами виробляють на піщаних і м'яких ґрунтах за допомогою вібропозаторів (електромеханічних машин вібраційної дії).

Города колована вібраційними методами забивання найефективніша на водонасичених нев'язаних ґрунтах. Більш універсальний віброударний метод занурення здійснюється за допомогою вібромолотів, залежно від типу привода вони бувають із двигуном внутрішнього згоряння, пневматичні, електричні, гідравлічні.

  • Вдавлення та вібровливання

Установки, що впливають на сяжу масою або одночасно і масою, і вібрацією, зазвичай складаються з двох механізмів, які обладнані опорною плитою, наголовником, напрямною рамою, що передають тиск і вдавлювальний поліпастом. Плюсом такого способу є легкість монтажу на будмайданчику, а мінусом — мала маневровість, а отже, низька продуктивність.

Ефективніше виявляється метод вібраційного втискання шпунтів. Вплив вібропозагружувача та лебідки агрегата призводить до занурення шпунта Ларсена завдяки маси вібропоглинача, власної маси, маси трактора, яка передається на стягувальний канат. Одночасно з цим на шпунт впливає вібрація від низькочастотного занурювача з підресорною плитою.

  • Занурення шпунтів загвинчуванням

Цей метод найефективніший для створення фундаментів для щоштування ліній електропередач, він здійснюється за допомогою механізмів, обладнаних чотирма виносними опорами (аутригерами), приводом обертання й нахилу, гідросистемою, пультом керування та допоміжним обладнанням.

 

Ці машини втягують гвинтову сючу разом з інвентарною металевою оболонкою всередину та занурюють її в ґрунт під заданим кутом. Обертання під час занурення комбінується з осьовим зусиллям.

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner